Vi i Halmstad (ver 6)
Idag har jag varit typ överallt och ingenstans känns det som.
I förmiddags var jag på BM-besök. Allt var toppen, sa hon iallafall. blodtrycket låg på 125/80, e det hb det heter, hade iallafall 125 och det var bra... Hon kollade även urin för jag ville, var orolig för uvi men det var helt super det med
Fosterljuden låg på 152 idag.
Sedan efter det så körde jag hem, åt lite mat. Klä på filip ytterkläder och snabbt till dagis och jobb. sen när jag kom hem så var jag så trött så jag gjorde typ ingenting, skulle städat men orkade inte... har städat lite grann iallafall. gör resten imorgon samt fixar maten inför kvällen... Mathias fyller ju 30år och så slutar han 18 och gästerna kommer 19... ojojoj!!
Nä nu ska jag snart upp och sova, ska upp tidigt.. filip ska vara på dagis 7.30 sen ska vi handla under tiden. har för mig att willys på eurostop har öppet vid 8 iallafall.