Inlägg från: Borttagen användare |Visa alla inlägg
  • Borttagen användare

    Bajsar med öppen dörr

    Rovdjur skrev 2011-05-26 15:48:01 följande:
    Vad är det man säger? Ont ska med ont fördrivas? ;)
    Hahaha..
  • Borttagen användare
    Anonym (vaddå? ) skrev 2011-05-26 15:59:15 följande:
    Äh, det är naturligt, inte ett dugg äckligt. Jag skulle inte tänka på att stänga dörren om vi inte har besök hemma. Har inget emot att t.ex. borsta tänderna samtidigt som min man sitter och bajsar. Det är väl inget konstigt, står man ut med sitt eget bajsande borde man väl klara av soulmatens.
    men gud jag har aldrig hört på maken.. blääää
  • Borttagen användare

    jag såg nyss ett avsnitt av Sex and the city där Miranda träffar en kille som skiter med öppen dörr.. jag tänkte det var så överdrivet exempel och att ingen gör så.. men tydligen händer det i verkligheten

  • Borttagen användare
    snorkan skrev 2011-05-26 10:15:18 följande:
    Själv vill jag helst inte att mina "plumsar" och fisar ska höras överhuvudtaget....då lägger jag i papper i toan och sätter på vattnet för att överrösta mina fisar haha.

     
    haha..
  • Borttagen användare

    jag skulle nog aldrig vara bekväm med en partner som skiter när jag är där inne, usch nej. ens egna fisar luktar ju gott, men andras.. nej nej nej

Svar på tråden Bajsar med öppen dörr