Inlägg från: Anonym (Mamma Gunilla) |Visa alla inlägg
  • Anonym (Mamma Gunilla)

    Är jag en dålig förebild som mamma när jag kissar ute?

    Jag har fobi mot offentliga toaletter.

    Därför kissar jag en hel del ute, tycker faktiskt det är skönt att bara huka och tömma blåsan när man behöver. Händer ofta att jag gör det när vi är ute med familjen. Min dotter som är 17 år har börjat ta efter mig. Det händer att vi sätter oss och kissar i något parkeringsgarage eller bakom några bilar på en sån gata där folk brukar kissa om helgerna. När vi har varit i stan och handlat händer det att man går dit och kissar gömd bakom de parkerade bilarna mitt på dagen.

    Är jag en dålig förebild som mamma som gör så eller är det bra att visa sin dotter var man kan kissa ute.

  • Svar på tråden Är jag en dålig förebild som mamma när jag kissar ute?
  • Anonym (Mamma Gunilla)
    Lindreas skrev 2011-07-19 13:18:45 följande:
    Haha, om du är seriös så antar jag att du också är beredd att betala dina böter, alternativt få skäll för att ni pissar ner någons bil?
    haha det är inte så att vi pissar på deras bilar utan hukar bakom. Men jag tror inte att de är glada att folk pissar där de bor för det luktar ju inte så gott. Det är ju därför man gömmer sig.
  • Anonym (Mamma Gunilla)
    Imortaelis skrev 2011-07-19 13:29:41 följande:
    Vem tänker på det när blåsan är full och man måste kissa
Svar på tråden Är jag en dålig förebild som mamma när jag kissar ute?