Inlägg från: John Blund |Visa alla inlägg
  • John Blund

    Det är bara i ditt märkliga sinne och finns inte, alla kan se att jag skriver emot terrorism

  • John Blund
    FDFMGA skrev 2015-07-25 23:06:03 följande:
    Alla!

    Och i tråden där du skriver att Breivik vann skriver du "Vi ser".

    Hur många tror du att du är egentligenSkrattande

    Eller är du bara lite jagsvag som så många andra knäppgökar som är galna i SD.

    Det finns en stackare som skriver om nätterna här på FL som har skapat ett helt forum med låtsasgestalter som håller på hans parti, DSP.

    Tro det eller ej - men den Göken trodde att DSP skulle locka till sig röster i valet. Jag ska se om jag hittar någon av alla hans trådar om DSPSkrattande

    www.familjeliv.se/forum/thread/73683895-ett-parti-battre-an-sd/1/nick/73695419
    Om Björn Schaerström är på låtsas kan man undra hur han kunnat uteslutas ur M. LOL

    Ärligt talat verkar du skriva mest här :)

    SD bara ökar stackars dig och MP.
  • John Blund
    hervor skrev 2011-07-24 15:19:07 följande:

    Muslimer brukar ju ibland få frågan vad de tycker om islamistisk terrorism. Eftersom alla - enligt många samhällskritiker - bör behandlas lika, kontrar jag med att fråga SD-sympatisörer hur ni ser på Anders Breivik. Kan ni förstå hatet bakom hans gärningar, även om det inte ursäktar själva gärningen? Han ville ju bara "skydda" Norge från det mångkulturella samhället och islam?
    Är det inte lite "skönt" att några framtida potentiella Sosse-ledare har raderats från jordens yta, eftersom Vänstern/ mitten inte är tillräckligt invandringskritisk?

    Nej, jag skriver inte detta för att spruta skit på SD. Men får islam och muslimer ständigt höra att de ska "stå till svars" för vad extremister tycker och vad terrorister gör, borde väl detsamma gälla nu? Och Anders Breivik var INTE nazist. Han var kristen, värdekonservativ nationalist och islamhatare. Dvs, hans åsikter skiljer sig inte nämnvärt från den genomsnittlige Sverigedemokratens. 


    Så den genomsnittlige i SD, 23% av folket kan döda 70 pers. var, huka er LOL
Svar på tråden Vad tycker SD-anhängare om Anders Breivik?