Inlägg från: Anonym (Loloo) |Visa alla inlägg
  • Anonym (Loloo)

    Vad tänder ni på??? Ärligt tack!

    Meanducklove skrev 2011-08-07 00:04:28 följande:
    Nej snarare att man rollspelar om det.. Tex att min partner är en ung tonårstjej.. Eller min dotter.
    Men gud fantiserar du om att knulla din dotter? Fan det är vidrigt oavsett omd et är fantasi eller itne.
  • Anonym (Loloo)
    Meanducklove skrev 2011-08-07 00:10:41 följande:

    Jag har inga barn så pappa dotter är ju uteslutet... Men för att va ärlig.. ja det skulle jag. Sen om jag verkligen skulle göra det om jag fick chansen är en anna fråga.


    Hoppas du inte får någon dotter då. Vidrigt att du ens funderar på såna saker. Ditt eget barn!
  • Anonym (Loloo)
    EllanEriksson skrev 2011-08-07 08:25:37 följande:
    Loloo: jag tror det handlar om det förbjudna i tanken.. Sen skulle ens moral, förhoppningsvis, aldrig tillåta en göra det... Fantasi och verklighet är två skilda saker och fantasi finns där för att kunna tänka på det förbjudna..
    Finns så många tjejer som tänder på sina fäder så...
    JAG tycker ändå det är vidrigt. har man en sån fantasi om sin pappa eller sitt barn så är det något skruvat. Likaså om man fantiserar om barn eller att man knullar lik eller något annat vidrigt. D+ är man nog ganska störd.
Svar på tråden Vad tänder ni på??? Ärligt tack!