Wordfeud
Grodan_82 heter jag och är ganska ny! När ni äh har en jag spelar mot fått godkänt och jag fick ett svärordgodkänt
Grodan_82 heter jag och är ganska ny! När ni äh har en jag spelar mot fått godkänt och jag fick ett svärordgodkänt
Det finns många konstiga ord som finns med och många ord som inte finns med! Jag är kass på längre ord men korta går bra.
Jag la till dig!
Läste i tråden om en slumpmässig plan vad är det för något?
Lustigt att vissa förkortningar på sjukdomar fungerar men andra inte. Det där med att man kan sätta s efter allt är ju helknäppt!
Min svärfar spöar skiten ur mig, så var snäll första rundan och sen ge järnet kajee
Råkade få 1026 poäng!?! Spelade random och första ordet kunde jag lägga på bara tw och allt, kändes nästan dumt
Kajee: kan tycka att random är helt okej! Jag förlorar ju ändå. Men detta kändes ju inte helt okej!
Nu är jag riktigt arg på mitt wordfeud!!!! I alla spel har jag bara konsonater eller vokaler. Inget blandat. Suck suck suck