Lustig flickvän!
Nej det kommer det inte bli. För några veckor sedan vart jag bjuden på en födesledags kalas och middagar. Hon vill att jag ska sova oss henne varje gång vi ses.
Som det känns nu så vill jag träffa henne idag. Känns om att måste prata med henne omgående om allt för pallar inte vänta tills imorrn.
Men känns drygt at höra av sig idag igen. Vet i fan vad jag ska göra.
Vad fan ska jag göra då. Ska ringa upp henne och säga till att vi ska ses idag eller vad?
Vad ska jag göra då. Åka ut när jag vet att hon är hemma. Eller ringa henne nu och se till att vi ses?
Men vad ska jag göra då?
Vet ju att hon är i stan och kan just nu inte ses. Men det känns som jag vill göra nu är att ringa henne och göra så att vi ses ikväll.
Mycket komiskt endel. När jag åker ut till henne så får hon ångest över att det blir dyrt med bensinpengar och att hon vill betala mig.
Jag känner starka känslor för henne.
Man kan försvara mycket men man vet ju inte varför allt händer. Hon har som sagt vuxen acne som gör att hon får allvargliga magkramper och denna vecka har hon mens. Och menvärk + magsmärtorna hon får av roacuttan gör att hon vill lägga sig ner och dö.
Hon har berättat om att hon har låg självkänsla, tänker sig inte för. Att hon är lite ego och självständig av sig. Hon mår skitdåligt över att hon har sårat mig. Hon säger att hon borde inte ha realtioner över huvudtaget. Hennes för realtion som varade ca 1 år var att hon och hennes förra kille bara sågs på helgerna pga han jobbade.
Hon säger själv att det hon har gjort är oförlåtligt och tycker att hon inte hon duger åt mig att jag förtjänar bättre. Hon har alltid haft svårt att höra av sig till folk i allmänhet. Hon gllmmer ibland bort att höra av sig till polare och dylikt. Hon har berätta saker om hennes bardom man får blir mörkräd av och dom enda som vet om det är hennes föräldrar och jag. Och säger att hon inte kännt så hör äkta för nån. Hon känner att hon tycker vi borde göra slut för att hon sårat mig så mycket. Det är en stark tjej som inte gråter för nåt men när man pratar om att göra slut så får hon tårar i ögonen. Men inte på det sättet att: nej nej snälla gör inte slut. Utan att hon vet varför det har hänt och hon är orsaken och förstår om det tar slut.
Nu låter det säkert som jag försvara henne men säger bara endel fakt. Visst, det förklarar säkert inte hennes bettende men men.
Det jag känner nu är att jag inte bara kan släppa allt och ta upp det imorrn. JAg kommer tänka på detta hela natten. Så vill fan prata med henne idag och prata med henne om allt. Men vet i fan hur jag sak göra.