Svagt plus eller spökstreck - Tråden för oss som behöver hjälp att analysera svaga graviditetstester
Spöksträck?
Spöksträck?
Åh grattis😍
Är lite orolig för att Jag har en kemisk graviditet. Sträcket ser likadant ut som igår morse. Har du bild på dina i tidigt skede? Vad jag kan i dom här grupperna så har folk tydligare sträck där jag är nu.
bifogar första som är äl + 13 och andra äL +14
Ja okej förstår 😊
Nej jag är faktiskt inte helt säker. Har mina förra cykler fått positivt test men denna fick jag inte det. Så vet inte när jag hade ägglossning exakt. Kan vara att jag hade det lite senare och att testen nu är ennu tidigare.
Får fortsätta testa 😊
jag fick denna månad! Min mens brukar typ börja med brun flytning och nu fick jag en när jag skulle ha mens, men visade sig ändå att jag var gravid. Plussade inte så starkt på BIM men nu har det bara blivit starkare och starkare :)