Juni-barn
Jag fick bf 4 juli i stället för 6 juli vilket aldrig har hänt har alltid fått hoppa tillbaka. Den 14/2 ska vi tillbaka på ul. Här går dom efter måtten som är tagna i vacka 13 och i vecka 20 kollar man bara så att allt är som det ska med tillväxten .
Har kännt ett par tiktiga buffar nu ! =)
! Längtar till på torsdag men är samtidigt lite nervös. Nix pix, vi kommer inte att kolla könet. Är ju en sååå spännande överraskning när h*n kommer ut!
. Min moderkaka låg i framvägg denna gång, det har den aldrig gjort tidigare, så då fick jag en förklaring till att jag inte känt så mycket fosterrörelser som jag hade väntat mig. Blev bakåtflyttad en dag till 3/6. Var sååå lättade när vi åkte hem. Syskonen tyckte att det var jättekul att få se bilderna av Lill-Skrutt*n.