Gyn Grönlund Helsingborg - någon som varit där?
I morgon ska jag göra min 6e insemination. Ska till en ny Klinik i Helsingör som heter Gyn Grönlund. De tar endast 2200 DKR för en donatorsinsemination och inget samtal före. Är det någon som varit där? Bra eller dåligt? De har inte frågat något om önskemål av donatorsutseende eller liknade.
Som jag förstod det så kan jag gå i från färjan till kliniken. Detta innebär att jag inte behöver ta bilen med på färjan och det innebär ju att det blir mycket billigare. Jag ser bara positiva saker med denna klinik och ändå kan jag inte hitta info om någon som har varit där. Varför är det så?
TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2011-09-26 10:50
Oj såg att jag skrivit Helsingbor i rubriken men jag menar ju Helsingör givetvis...
Ja planerar också till Grönlund,men vet ingenting om kliniken. Hur kan det va insemination redan imorgon om du inte än har fått någon information från dom? Har du ringt o pratat med läkaren?
Jag tänker ringa o boka en tid för att ta ett samtal med honom. Är det bara att gå dit och bli inseminerad? Utan något samtal? Verkar lite konstigt ))
Lycka till imorgon!!