Inlägg från: YummyMami |Visa alla inlägg
  • YummyMami

    vad är eran hobby? jag har ingen...

    Blogga och hänga här på familjeliv är väl delvis mina hobbyn helt klart, vidare mina hundar. Men de är nog inte så mycket av hobby, mer av familj på samma sätt som mina barn men på annat sätt... (Barnen kan jag inte sälja den dagen jag blir less, men hundarna kan jag sälja)


    Blogg, Kanske lite nyheter warja.bloggplatsen.se/
  • YummyMami
    skmi skrev 2012-01-22 15:24:05 följande:
    Jag är en 22 årig tjej som inte har något intresse.. Jag är less på att komma hem från jobbet och känna mig rastlös och uttråkad.. så snälla hjälp Har ni någon rolig hobby att dela med er av?
    nevermind skrev 2012-01-23 01:03:16 följande:
    Jag har inte heller nån hobby... Aldrig haft. Svårt på jobbintervjuer när dom frågar.
    Eran hobby; Att debattera på familjeorienterade forum där majoriteten är småbarns föräldrar. Ni inte bara debatterar utan ni även ger råd och tips och får emot råd och tips. Frågar någon vilket forum så säger ni att de är eran privatsak. hehe..
    Blogg, Kanske lite nyheter warja.bloggplatsen.se/
Svar på tråden vad är eran hobby? jag har ingen...