Vi som går ner i vikt med shapeup!
Jag äter rut knäcke med keso o läckö skinka på. Riktigt mättande o dödligt gott! Saft är ju väldigt olika, tror någon här skrev ngt om fun light? Kolla i appen så får du jämföra!
Jag äter rut knäcke med keso o läckö skinka på. Riktigt mättande o dödligt gott! Saft är ju väldigt olika, tror någon här skrev ngt om fun light? Kolla i appen så får du jämföra!
Mmm jordgubbar är såå gott! Ska köpa i veckan på Coop, 1 kg för 29.9kr det är bra pris! Nu är jag rätt frisk så idag började jag räkna igen. Hoppas jag orkar börja träna snart också!
Trollius: kan du inte äta jordgubbar eller hallon eller något när du måste få upp blodsockret? Det är väldigt lite kalorier i det! Jag äter 1250 om dagen så man är lite små hungrig i början.
Haha ojdå! Jag spinnade igår för första gången på 1 månad. Orkade 6,7 km. Känns bra ändå! Nästa fredag ska jag väga Ig. Har inte vågat än..
Vart hittar man bredbar brie? Jag vågade väga mig igår, tack o lov hade jag inte gått upp utan stått still fast jag fuskade hela tiden när jag var sjuk! Skönt för då är det lättare med motivationen att fortsätta och att det ska gå!
Jag provade precis fun light sötad med stevia. Den smakar väldigt mycket o jag gillar den inte. Känns precis som vanligt äckligt sötningsmedel. Blä!