• danne80

    Vad gör man när....

    Vad gör man när ens partner inte heltplötsligt vill vara nära eller " vill " mer ?

    Gillar att teasas och så men vill aldrig komma till kritan  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-06-02 09:46
    hmm, jag får nog acceptera läget ett tag och och omvärdera om ett tag, förstår bara inte själva grejjen med att hålla på att teasas för att sedan skita i det?
    Jag börjar mer och mer tappa intresset pga detta.
    nå ja, det finns ju alltid en förklaring till saker och ting.....men den kommer oftast för sent

  • Svar på tråden Vad gör man när....
  • danne80

    Det tråkiga i en sån här situation är ju att funkar det inte så är det ju en hel familj som ska delas.
    Man vill ju in i det sista att det ska fungera och vara som det ska, men har försökt disskutera det och det hjälper ju inte.

    Hoppas att det löser sig, tror kanske man ska andas genom näsan  en vecka till och se. Löser det sig inte så gör vi nåt annat istället   

  • danne80

    Nu hoppas ju jag att även du förstår att så inte är fallet, men det var en sak som inte kanske var den roligaste just.
    Nu funkar det som vanligt, tack för det :) alla är glada och lyckliga,

  • danne80

    Jag vet inte hur det här gick från en fundering till ägg kastning :) men nån måste ju göra det med ;)

Svar på tråden Vad gör man när....