Obsessed Feelings skrev 2012-07-10 05:00:01 följande:
Jag tycker att hon överreagerade en hel del (läs: för jävla mycket) faktiskt. Är det verkligen nåt att hänga upp sig på? Dessutom hade hon ju köat i en hel HALVTIMME, åh guuud vad synd det är om mig alltså.
Jag har fan stått i kö i en timme och över det för att åka Balder. Jag är också fet och fick faktiskt plats i bältet tack vare någon slags förlängning dom hämtade.... Pinsamt, men det fick ju gå. Annars kunde jag ju ha gråtit ut hos Aftonbladet "Jag var tvungen att ha bältesförlängning i Balder. Buhuhuhuuu".
Vid ett annat tillfälle skulle jag åka med mina två barn i "Små grodorna", ni vet den som åker upp och studsar på vägen ned. Där finns det en plats för en vuxen i mitten. Men när dom skulle fälla ned den där spärren så kunde dom inte få ned den p.g.a mig. Så jag fick vara så god att kliva ur och låta min sambo åka istället.
"ÅÅÅÅhhhhHåååHååå.... Fy fan! Hur kunde dom!? Slänga ut mig ifrån Små grodorna! Snyft..."
Din kränktighet gills bara om du tog ett kort vid grodorna med ett sånt här kränkt ansiktsuttryck:
gfx2.aftonbladet-cdn.se/image/15096886/480/normal/f07eba6336978/balder.jpg