• Jimmie01

    liten slak, men så har han en jättestor kuk när han är hård

    Anonym skrev 2012-08-16 12:11:26 följande:
    Jo, min andra hälft är likadan. Blev mäkta förvånad första gången jag upptäckte det. Men det har bara med anatomin att göra, hur mycket vävnad och svällkroppar killen har, något som skiftar mellan olika personer. 

    Vad man tycker om det? Så länge den fungerar som den ska och mannen är "med på banan" i övrigt spelar resten ingen som helst roll.     
    var det jag menade, alltså om ni blir helt förvånande när ni märker att det är en sk "grower" för jag gissar på att alla med små i slakt läge inte är det Flört
  • Jimmie01
    honkie skrev 2012-08-17 14:13:47 följande:

    Mja. Jag tror det är något som många bara fått för sig. Att växa det dubbla är extremt ovanligt. När ni ser de "små snopparna" så uppskattar ni att de är ca 4-6 cm men har någon egentligen mätt?

    Håller med, att "dubbla storleken" är ganska ovanligt, att gå från ca 4 cm till 17 är inte "normalt" skulle jag vilja påstå
Svar på tråden liten slak, men så har han en jättestor kuk när han är hård