får inte träffa min fästmans dotter för biomamman
Men fan vad förbannad jag blir. Sätt dig in i hennes situation! Fel eller inte men hade det varit min sambo som lämnat mig för en annan brutta när jag var gravid så vet i fan om jag hade låtit honom träffa barnet!
När man skaffar barn med någon så gör man det med någon man älskar och som man tror att man kommer att leva resten av sitt liv med. Kan man då enkelt glida undan och lämna sin gravida flickvän för en annan kvinna så älskar man ta mig fan inte den personen som bär ens barn och det har man heller aldrig gjort.
Det må vara fel att inte låta en pappa träffa sitt barn men är man så jävla skitig så är frågan om man ens är värd ett barn. Men nog om det.
Jag undrar hur du hade reagerat om du som gravid blev lämnad av din man för en annan kvinna? Hade du då bjudit hem den kvinnan till dig på en kopp kaffe när barnet var fött? Hur i helsike tänker du människa?