- bf juli 2013 -
Hejsan är ny här!
Har bf 28 juli detta är första :) hoppas att allt går vägen bara :)
Hejsan är ny här!
Har bf 28 juli detta är första :) hoppas att allt går vägen bara :)
Är på 14+2 idag och äntligen kan man se en liten liten kula på magen! Har längtat! De första veckorna mådde jag otroligt illa och spydde nästan hela tiden så gick ner en hel del. Nu längtar jag tills den 20/2 då jag ska på ul och se de lilla pyret igen..längtar!
Lillaloppan bor i närheten av Göteborg :)
Sunny: jag fick oxå lergigan utskrivet, men det var i början av min grav. Det funka jätte bra för mig, fick den som innehöll koffein så man blev lite piggare oxå. Dock fick jag extrem muntorrhet tydligen en bieffekt men hellre det än illamåendet! Hoppas dom hjälper för dig med!
Gud vad jag blir irriterade på alla som ska ha en åsikt på att man vill se könet på ul, har bara fått negativa kommentarer om detta när jag berättar att jag vill se könet. Det är väl upp till var och en! Var bara tvungen att få ur mig det :) någon mer som får kommentarer eller som har nått man kan säga till alla som ska ha en åsikt?