• Dyknissen

    Helkroppstråden

    Fröken Maria skrev 2016-01-17 09:53:17 följande:

    Bilden verkar inte kommit med...


    Du e så underbar. Hoppas inte "någon" tycker det är för mycket...
  • Dyknissen

    Inte jag. Aldrig. Bara det att jag la upp en liknande bild för två år sen (fast manliga motsvarigheten) o min dator blev blockad o det tog typ "for ever" att komma in igen.

    Älskar dina bilder, även om jag e feg o tittar i smyg utan att skriva. Vill lägga upp en egen bild men vågar inte...


    Fröken Maria skrev 2016-01-17 19:37:18 följande:

    "Någon" som i?


  • Dyknissen

    Å där försvann Marias bild. Tur att jag hann se dig i all din härlighet innan. Hoppas du inte blev avstängd. Håller alla mina tummar

  • Dyknissen
    Fröken Maria skrev 2016-01-17 21:35:16 följande:

    Tog bort den själv insåg att det nog var bäst så...


    Bra där! Hoppas du inte tar illa upp om jag säger att jag sparade ner en kopia. Du är för god för att vara sann. (Nu inser jag att det e lite kreepy-varning på det men jag e fullt normal) ????
  • Dyknissen

    [quote=76752711][quote-nick]Anonym (Sabina) skrev 2016-06-30 00:47:20 följande:[/quote-nick][/quote]

    Fast jag trodde alla hade åsikten att bilderna inte är trådskaparen. Vill se en bild en lapp som hälsar FL, annars tror jag inte på det

Svar på tråden Helkroppstråden