• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • killen
    Anonym (Nautygirl) skrev 2015-04-17 21:44:38 följande:

    18 år ???? (ingen bh)


    Mysigt :) nu blev fredagskvällen bättre :)
  • llawgaddar

    [quote=75175996][quote-nick]Anonym (Quexet) skrev 2015-04-17 21:12:47 följande:[/quote-nick]Nja särskilt privat är jag inte, visar både det ena o det andra tycker jag! Naaaw, efter dom ögonen kanske?! Ajajajaj... Jag hoppas att det skulle vara en smiley o inte frågetecken, tänkte det bör väl vara välkänt om det är dina byxor??! Tack sexy!&

    Hoppas allt är bra med dig?

  • Lickiluu04
    Wally skrev 2015-04-17 21:39:34 följande:

    Rygg vare beställt... phpHVIm2n20144.jpg


    Ohh la la rygg och en hint av tushi tack tack Wally!
  • Anonym (Quexet)
    Anonym (Vill ha nuuu) skrev 2015-04-17 12:10:32 följande:
    Fantiserar om hur en hel helg skulle vara med dig????
    Oooh, fredag, lördag säkert underbara sen kommer ailen 2 o hälsar på söndag morgon, GARANTERAT! tycker inte om söndags mornar!
    Pentra skrev 2015-04-17 14:29:18 följande:

    Verkligen en helt underbar bild! Sexig, porrig och ändå vacker och sensuell. Du är grym tjejen! ... /Pentra

    När det blir sagt av FLs sensuellaste kvinna, kan jag inte annat än bocka o buga! Skäms Skål
  • killen
    Anonym (Nautygirl) skrev 2015-04-17 22:03:52 följande:

    Fredagsmys ;)


    Ser himla mysigt ut :) och fin kropp :)
  • Anonym (Quexet)
    Skogatrollet skrev 2015-04-17 18:52:09 följande:
    Oj oj oj! =) Det där gillar jag! Väldigt vacker bild! Kyss
    Tack så mycket snälla du! Kyss
    Skogatrollet skrev 2015-04-17 19:46:17 följande:
    Vågar ärligt talat inte riktigt göra det men jag lägger ut en bild ändå!
    Tyckte jag du gjorde helt rätt i! Drömmer
    Lickiluu04 skrev 2015-04-17 20:40:40 följande:

    Uttråkad på soffkanten önskar jag mig massvis med fredagsryggar :) damer och herrar show me what you got ;)


    Bara för att det är en vacker kvinna som frågar måste jag ju leta upp en ryggbild! Oskyldig


  • Lickiluu04
    Anonym (Quexet) skrev 2015-04-17 22:07:56 följande:
    Tack så mycket snälla du! Kyss
    Skogatrollet skrev 2015-04-17 19:46:17 följande:Vågar ärligt talat inte riktigt göra det men jag lägger ut en bild ändå!
    Tyckte jag du gjorde helt rätt i! DrömmerBara för att det är en vacker kvinna som frågar måste jag ju leta upp en ryggbild! Oskyldig


    Leta upp , ta en, vilket som! Gimme gimme hotstuff!
  • mrcool
    Anonym (Nautygirl) skrev 2015-04-17 22:03:52 följande:

    Fredagsmys ;)


    Vad får vi se härnäst? ;)