• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Djupsinnig
    Anonym (Baralillajag) skrev 2015-05-06 21:26:11 följande:

    Kvällsbadar lite


    Mysigt!
    tiaani skrev 2015-05-06 21:23:06 följande:

    A Perfect Circle - The Outsider


    Snyggt!



    God morgon
  • Anonym (Lilla fågel)
    Djupsinnig skrev 2015-05-07 05:16:36 följande:
    Mysigt!
    tiaani skrev 2015-05-06 21:23:06 följande:

    A Perfect Circle - The Outsider


    Snyggt!

    phpD23pOX73365.jpg

    God morgon smile1.gif
    God morgon, du vackra varelse!
  • Pentra


    Inte sådär jättenaket precis, men så här såg det ut för ett tag sedan då jag flängde runt i köket och lagade pannacotta…

    Önskar er alla en God Morgon.

    Hälsningar,
    Pentra

  • Ronga
    Anonym (Quexet) skrev 2015-05-06 23:31:39 följande:

    Saknar ju en rumpbild från Ensam hemma o det är inte mycket tid kvar av denna dag... Försöker väl locka fram din bild genom att posta en egen från arkivet. Obestämd


    Men oj har du gjort illa dig? 
    Snygg bild.
    Ronga är en trevlig och äventyrlig sköldpadda
  • straight arrow

    God morgon!


    It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt.
  • Anonym (Lilla fågel)
    straight arrow skrev 2015-05-07 08:33:27 följande:

    God morgon!

    phpSoldQZ25184.jpg


    It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt.
    God morgon! :)
  • Neol
    Anonym (ensam hemma) skrev 2015-05-06 14:32:20 följande:

    Haha det tycker jag absolut att du ska göra! ;)


    Still waiting!!!.... Njuter du av att hålla oss på tårna eller
  • Coku
    Pentra skrev 2015-05-07 06:58:47 följande:

    Inte sådär jättenaket precis, men så här såg det ut för ett tag sedan då jag flängde runt i köket och lagade pannacotta?

    Önskar er alla en God Morgon.

    Hälsningar,

    Pentra


    Sexigt
  • Anonym (Kille29)
    Chefen36 skrev 2015-05-06 14:27:06 följande:

    Hej på er...


    Hej ? mums på dig!