• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Djupsinnig
    OMGSnyggo skrev 2015-06-09 09:22:01 följande:

    Såklart det var menat som en komplimang Djupsinnig .


    Så trevligt :)

    Har inte du några bilder att dela med dig av här så att man i alla fall får chansen att återgälda vänligheten?
  • Mizzteaze
    Djupsinnig skrev 2015-06-07 11:28:38 följande:

    Trevlig söndag alla ni unika och generösa själar


    Det finns en plats för dig i en grupp... Om intresse finns! Hör av dig om du vill!
  • Neol
    Anonym (pillllan) skrev 2015-06-08 19:58:38 följande:

     


    Pillan din gamla godbit!! Kan ju inte låta bli att skina upp och börja leta efter fjärrkontrollen när man ser dig fladdra förbi i forumet
  • Djupsinnig
    Mizzteaze skrev 2015-06-09 19:27:15 följande:

    Det finns en plats för dig i en grupp... Om intresse finns! Hör av dig om du vill!


    Du väckte ialla fall min nyfikenhet ..hmm?
  • Sheldore

    Tänk att jag lyckats missa denna tråd enda tills nu Glad

  • straight arrow

    [quote=75406100][quote-nick]Gladatjej skrev 2015-06-10 08:51:02 följande:[/quote-nick][/quote]

    Ser härligt ut!


    It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt.
  • Anonym (snyggare än snyggast)
    Anonym (lips) skrev 2015-06-10 15:35:20 följande:

    Let's have a wild summer..


    vad är du? en zebra? akta dig för alla rovdjur, dom kan äta upp dig!
  • Anonym (lips)
    Anonym (snyggare än snyggast) skrev 2015-06-10 15:44:17 följande:

    vad är du? en zebra? akta dig för alla rovdjur, dom kan äta upp dig!


    Ha! No way unless its my way..med eller utan kamouflage :-P