• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Anonym (pillllan)
    Zack skrev 2015-11-19 15:05:03 följande:
    Ja, och nu saknas det ju bara en bild på dig ;)
    Heeeeej finaste finaste finast zacken :)
    Jag har tagit en liten semester från kameran ;) vilket betyder att du måste jobba på dubbelt så mycket Drömmer   
  • isabellafinabella

    Åh Zack tack snygging :))


    Zack skrev 2015-11-19 15:04:09 följande:

    Mmm, tur att du inte håller dina bröst instängda iallafall! Oemotståndliga Isabella, vacker både i färg och i svartvit ;)


  • Anonym (Mammatill 7)

    Jo01: Tack tack o visst blir det mycket mys .

  • agentX69
    Mina Lustar skrev 2015-11-19 14:18:46 följande:

    Ska väl inte vara sämre, hopps ngn gillar :D


    minimoya76 skrev 2015-11-19 14:27:33 följande:

    Hei.. Carpe diem..


    Satans läckra och sexiga bilder
  • Anonym (pillllan)

    ZACKEN! ska ja behöva locka fram nån bild?

  • Zack
    Anonym (pillllan) skrev 2015-11-19 23:22:24 följande:

    ZACKEN! ska ja behöva locka fram nån bild?


    Din närvaro i tråden är lockande nog....men du får gärna bjuda igen ;)

    Trevlig fredag och helg allesammans!
  • Anonym (pillllan)
    Zack skrev 2015-11-20 06:55:16 följande:
    Din närvaro i tråden är lockande nog....men du får gärna bjuda igen ;) Trevlig fredag och helg allesammans!
    HERREGUD! Vilken eggande bild, höll på att tappa mobilen när jag fick syn på din bild...
    Skulle ju inte vara helt fel att smeka mina händer över den där kroppen *drömmer mig bort lite*
  • Smastor
    Pinkie Pie skrev 2015-11-13 09:30:33 följande:

    verkar vara "påklätt" som gäller idag....som en mycket klok liten rosa ponny brukar säga: "hellre påsatt än påklädd, men i brist på påsättning bjuder jag på lite påklätt!"

    tre repriser, då jag för tillfället saknar inspiration så för er som redan sett dessa är det bara att scrolla vidare.

     


    Jag får ta fram det gamla ordspråket, det du har på kroppen kan jag inte ha i huvudet.. :p
  • Pinkie Pie
    Zack skrev 2015-11-20 06:55:16 följande:
    Din närvaro i tråden är lockande nog....men du får gärna bjuda igen ;) Trevlig fredag och helg allesammans!
    Men för helvete Zack!!!!! från och med nu bestämmer jag att du måste posta...hmm...få se nu...MINST 10 BILDER OM DAGEN!!!!! hett hett hett!!!!Hjärta
    Smastor skrev 2015-11-20 09:16:01 följande:
    Jag får ta fram det gamla ordspråket, det du har på kroppen kan jag inte ha i huvudet.. :p
    haha ja det gamla ordspråket ja....var det inte den kände grekiska filosofen Sokrates som myntade det ordspråket...tror alldele bestämt att det var såDrömmer