• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Mrs Okänd
    Glenngunnar skrev 2015-12-05 00:45:25 följande:


    Varit deppig bra länge men eskalerat oerhört på senaste tiden. Isolerat mig helt från omvärlden och förpliktelser i två månader nu. 
    har jävla många issues kvar men börjar iaf landa igen. Så trevlig helg alla  
    Du behöver ju inte vara deppig över din perfekta kropp i alla fall...{#emotions_dlg.flower} men det lät hemskt att du isolerar dig...Rynkar på näsan
  • Borka
    Glenngunnar skrev 2015-12-05 00:45:25 följande:

    Varit deppig bra länge men eskalerat oerhört på senaste tiden. Isolerat mig helt från omvärlden och förpliktelser i två månader nu. har jävla många issues kvar men börjar iaf landa igen. Så trevlig helg alla  


    Beundrar din snygga mage iaf mannen!
    Borka rövar bort dina fötter
  • Borka
    nysnö skrev 2015-12-05 13:26:41 följande:

    Kör på liknande tema idag :*


    Sexigt :)
    Borka rövar bort dina fötter
  • straight arrow
    nysnö skrev 2015-12-05 13:26:41 följande:

    Kör på liknande tema idag :*


    Läckert!
    It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt.
  • Anonym (Mammatill 7)

    Först träning sen ett skönt bad.

  • TheFourthHorseman
    Anonym (Mammatill 7) skrev 2015-12-05 16:00:44 följande:

    Först träning sen ett skönt bad.


    Åå ad det ser härligt ut. Kan jag få komma och tvätta och smeka dina bröst?