• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Meatballsurgery
    Anonym (Sanna) skrev 2016-03-15 22:37:49 följande:
    Tack desamma! Inser att jag blivit FÖR bra på att ta bort bild bilder-haha-inte meningen :). Lägger upp igen! Godnatt .
    Yum vilken kropp du har <3 
  • Noname00
    Anonym (Barajag.) skrev 2016-03-15 23:04:47 följande:
    Tack fina du :)
    Anonym (Morgon) skrev 2016-03-15 21:37:19 följande:

    Underbart vacker kropp....


    Tack så mkt.Tack Sanna! Din bild var också väldigt fin.
    Noname00 skrev 2016-03-15 22:04:23 följande:

    Med dom där benen kan du få vad som helst :)


    Haha man skulle lätt kunna tro de ;) Men tyvärr lyckas jag inte fånga honom. Tack för komplimanget i alla fall :)
    Vem är det du jagar? :)
  • Anonym (Vad tycks?)
    Anonym (Barajag.) skrev 2016-03-15 21:03:53 följande:

    Trevlig kväll !


    Oj, vad härligt välsvarvad du är! Underbart att se! Jag anar att rumpan är grymt fin, är det så? Är lite rumpfixerad. :P :)
  • stk68
    Fröken Maria skrev 2016-03-15 17:14:26 följande:
    Just så kände jag mig då... Bra att du såg det... ; )
    Syntes & kändes 
  • straight arrow

    God morgon!


    It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt.
  • Neol
    Anonym (Sanna) skrev 2016-03-15 19:43:02 följande:
    Du har inte missat så mycket så långt....men ett hett tips skulle kunna vara sena kvällar. Det är då vi skygga varelser kommer fram .
    Haha, den här gången plockade du bort bilden precis framför ögonen på mig. Men nu sitter den på näthinnan i alla fall. Du är en mycket snygg och sexig dam precis som min livliga fantasi hade börjat föreställa sig. Tur för dig att du inte gjorde mig besviken Tungan ute. Så du är ljusskygg. Det låter väldigt spännande....
    Ordförande i seniorklubben
  • Neol
    Anonym (Barajag.) skrev 2016-03-15 21:03:53 följande:

    Trevlig kväll !


    Mmmm den där fungerade även för att göra morgonen riktigt trevlig.... Extra trevligt med nytillskott i tråden om det nu inte är något bekant över den där bilden??
    Ordförande i seniorklubben