• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Mattias39
    mepetite skrev 2013-05-24 09:24:36 följande:

    Mepetite...du har en riktigt,riktigt snygg kropp!! Snygg form, vältränad...perfekt helt enkelt!! Glad
  • Mattias39
    Anonym (Allie) skrev 2013-05-24 09:46:14 följande:
    Underbara fredag! Solig

    allie, du ver verkligen hur man förvandlar en vanlig fredag tillen underbar fredag!! Har saknat dig och dina fina spegelbilder länge nu!! Flört
  • Mattias39
    pink dolly skrev 2013-05-24 08:26:06 följande:

    Jadu Dockan....den där rumpan är så sagolikt läcker...man får aldrig nog av den!!! Tungan ute
  • SIPPAN13
    BigPeter skrev 2013-05-24 09:49:51 följande:


    .............. och nu fick vi damer något att vila ögonen på Tungan ute.
  • Anonym (Allie)
    Mattias39 skrev 2013-05-24 09:50:26 följande:

    allie, du ver verkligen hur man förvandlar en vanlig fredag tillen underbar fredag!! Har saknat dig och dina fina spegelbilder länge nu!! Flört
    villbusa skrev 2013-05-24 09:49:48 följande:
    Underbara AllieTungan ute

    {#emotions_dlg.flower}
  • Mattias39
    Anonym (Allie) skrev 2013-05-24 09:56:14 följande:

    {#emotions_dlg.flower}

    Hoppas på få se en massa av dig här nu igen? Man blir glad av dig och dina bilder... Glad
  • villbusa
    Mattias39 skrev 2013-05-24 09:58:32 följande:

    Hoppas på få se en massa av dig här nu igen? Man blir glad av dig och dina bilder... Glad

    håller med, Allie gör en glad, i hela kroppen......Skäms