• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • justme79
    Anonym (Anden) skrev 2016-07-08 22:17:30 följande:

    Fick gå pudra näsan lite, denna är åt fantasin.


    Hmm schysst bula! Men jag har fått lära mig att man ska lufta sina bulor... ;)
  • Pp83

    Jaså! Varför? Förklara, jag e dålig på sånt


    justme79 skrev 2016-07-08 22:23:51 följande:

    Är ju bra att vi inte båda två är ovetandes!Tack! Gillar modellen men just i sammet känns lite så där.Ha ha jo men visst gör jag det ser du! ;p Kanske ser ut så men den är svart. Purpur hade ju varit himla snyggt!

    Så du ska gå och lägga dig du! Ska jag vara ärlig (och det ska man ju) så ligger jag redan i sängen! ;)


  • justme79
    Pp83 skrev 2016-07-08 22:27:56 följande:

    Jaså! Varför? Förklara, jag e dålig på sånt


    Varför jag inte gillar sammet? Känns bara lite 70-tal. Vet inte, konstigt att ha det på en bh bara.
  • Pickels
    justme79 skrev 2016-07-08 22:23:51 följande:
    Är ju bra att vi inte båda två är ovetandes!
    Pp83 skrev 2016-07-08 22:09:19 följande:

    Passar dig perfekt. Snyggt.


    Tack! Gillar modellen men just i sammet känns lite så där.Ha ha jo men visst gör jag det ser du! ;p Kanske ser ut så men den är svart. Purpur hade ju varit himla snyggt!

    Så du ska gå och lägga dig du! Ska jag vara ärlig (och det ska man ju) så ligger jag redan i sängen! ;)
    Om du bara lyssnar på mig så blir allt bra :D
  • Pp83

    Ja. Men okey, är det så... 70-tal?


    justme79 skrev 2016-07-08 22:30:08 följande:

    Varför jag inte gillar sammet? Känns bara lite 70-tal. Vet inte, konstigt att ha det på en bh bara.


  • justme79
    Pickels skrev 2016-07-08 22:37:49 följande:

    Om du bara lyssnar på mig så blir allt bra :D


    Ha ha okej! Känns ju väldigt tryggt!
  • Anonym (Kille 33 år)
    Arbor skrev 2016-07-08 17:32:20 följande:

    Tack Vem vet, en vacker dag så


    Jag och många flera väntar med spänning på den dagen ska du veta. ;) God Natt. :)
  • Anonym (Kille 33 år)
    Anonym (Ms fit) skrev 2016-07-08 15:40:28 följande:

    Lite fredagsmys;)


    Fredagsmys! Vilken vacker... Änum... BH du har på dig. ;)
  • Anonym (Ms fit)
    Anonym (Kille 33 år) skrev 2016-07-08 22:46:07 följande:

    Fredagsmys! Vilken vacker... Änum... BH du har på dig. ;)


    Haha...fokus nu;)