• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Henkrix
    justme79 skrev 2016-07-28 21:39:23 följande:

    Jag gör det bara för mig själv. Trivs bäst så och det känns fräscht. Sen om min partner också gillar det är det ju bara ett plus! :)


    Så är det för mig också. :)
  • justme79
    Cantona skrev 2016-07-28 21:43:44 följande:

    Du är duktig du!

    Blir inre arg om du visar lite av skåran...


    Det behöver du inte hoppas på! ;p
  • Cantona
    justme79 skrev 2016-07-28 21:49:20 följande:
    Det behöver du inte hoppas på! ;p
    Åh, vad du retas med oss. Ja, sån har du alltid varit sedan du var liten...
  • Anonym (Mammatill 7)

    Öland: Tack

    Cantona: Det hoppas jag stt han vet. Angående rakningen så har jag varit helrakad i 15 år så jag vet inte ens hur jag ser ut med hår.

    Sydman: Tack snälla o vad bra att du uppskattar mina bilder .

    Glad71: Gotti gott

  • Anonym (Kille 33 år)
    justme79 skrev 2016-07-28 21:48:14 följande:

    Okej jag ger mig!!


    +1
  • Anonym (hoppsan)
    Anonym (Mammatill 7) skrev 2016-07-28 18:06:24 följande:

    Fina bilder ni lägger upp tjejer.


    Och du toppar allt.
  • justme79
    Cantona skrev 2016-07-28 21:52:10 följande:

    Åh, vad du retas med oss. Ja, sån har du alltid varit sedan du var liten...


    Ha ha så sant!! ;)
    Anonym (Kille 33 år) skrev 2016-07-28 22:25:16 följande:

    +1


    Okej... är det bra eller?!
  • Glad71
    justme79 skrev 2016-07-28 21:48:14 följande:

    Okej jag ger mig!!


    Ser bra ut
  • Anonym (hoppsan)
    Anonym (Mammatill 7) skrev 2016-07-28 20:48:06 följande:

    Glad71: Här kommer ett smakprov , varsågod !


    Oj så härliga, nu blev man till sig, rister till lite i brallan måste jag erkänna, så fantastiskt härliga bröst med helt underbart styva vårtor, mums.