• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Anonym (We)
    Anonym (Lydia) skrev 2017-12-24 22:57:05 följande:

    Dagens klädsel.


    Vacker outfit
  • Jo01
    Anonym (87:an) skrev 2017-12-24 23:49:33 följande:

    Tack för er fina kommentarer och god jul på er alla.


    Du har en riktigt läcker rumpa.
  • Anonym (hoppsan)
    Ladybus skrev 2017-12-25 15:53:20 följande:
    Sexig outfit på grymt snygg kropp!
  • Anonym (Long Don)

    [quote=78303356][quote-nick]Ladybus skrev 2017-12-25 15:53:20 följande:[/quote-nick][/quote]

    OMG! Och med pillerkartan nedtill...;) Det rycker till därnere känner jag...;) Hoppas verkligen att vi får se en fortsättning..

  • Anonym (Watermelon)
    Anonym (87:an) skrev 2017-12-24 23:49:33 följande:

    Tack för er fina kommentarer och god jul på er alla.


    God jul på dig med, tack för den härligt bilden :)
  • Zack

    [quote=78303356][quote-nick]Ladybus skrev 2017-12-25 15:53:20 följande:[/quote-nick][/quote]

    Fantastiskt läcker inpackning av ett likaledes välsvarvat innehåll. Kort sagt, väldigt attraktiv.

    Den bilden kan jag vila ögonen på länge, men förhoppningsvis kommer det snart fler, så att jag har lite att välja mellan ;)

  • Lackmannen
    Anonym (milf) skrev 2017-12-25 00:22:48 följande:

    God jul från mig oxå.


    God jul själv.

    Du är verkligen en milf...

    Var hittar man dig.