• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Lackmannen
    Abegayle70 skrev 2018-04-01 22:09:31 följande:

    Bara så ni vet så har jag kläder på mig ibland


    Gillar dig med kläder på också. Du är vacker även då.
  • Abegayle70


    Vad rara ni är
    Nej. Nazism är ingen åsikt, det är ett brott mot mänskligheten.
  • Lackmannen
    Abegayle70 skrev 2018-04-01 23:16:29 följande:
    Vad rara ni är
    Du är så sexig, gillar hur det blänker.
  • Laus

    [quote=78594735][quote-nick]Evianna skrev 2018-03-30 18:52:40 följande:[/quote-nick][/quote]

    Väldigt stiligt/klassiskt

  • Anonym (Nicer)
    Abegayle70 skrev 2018-04-01 20:42:35 följande:
    Nä, inget hår på fifi.

    Och tack till alla för era komplimanger
    Glad
  • Anonym (hoppsan)
    Abegayle70 skrev 2018-04-01 22:09:31 följande:

    Bara så ni vet så har jag kläder på mig ibland


    Med eller utan kläder, snygg är du hur som helst, ditt hår är mycket vackert!
  • Anonym (Nicer)
    Abegayle70 skrev 2018-04-01 23:16:29 följande:
    Vad rara ni är
    Väldigt vad mycket bilder du lägger ut! Du är verkligen sjukt skitsexig och sjukt skitsnygg med eller utan kläderOskyldig
  • Bondi
    Abegayle70 skrev 2018-04-01 23:16:29 följande:

    Vad rara ni är


    Jag dööör..;)