• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Anonym (Ass)
    Arilelta skrev 2020-07-29 21:26:20 följande:

    Jag vill hitta en mild och kärleksfull  katt   som kommer att knulla mig på kvällarna - s.jazzzi.co/clicknudeskitty


    Lite skum önskan men whatever floats your boat...hahaha!
  • Adamax
    krille62 skrev 2020-07-29 06:36:03 följande:

    Underbart vacker rumpa du har!


    Godmorgon, nu hittade jag dina inlägg på tråden Irina bilder. Med risk för att upprepa mig från i går. Du har en episk rumpa. Jag väntar med spänning på nästa inlägg
  • Adamax
    krille62 skrev 2020-07-29 06:36:03 följande:

    Underbart vacker rumpa du har!


    Godmorgon, nu hittade jag dina inlägg på tråden Irina bilder. Med risk för att upprepa mig från i går. Du har en episk rumpa. Jag väntar med spänning på nästa inlägg
  • krille62
    Anonym (Nautygirl) skrev 2020-07-29 19:44:05 följande:
    Fin bild på din vackra kropp i läcker förpackning.
  • JojjeNilsson
    Buderpåmigsjälv skrev 2020-07-28 23:05:10 följande:

    Förra gången fick jag kritik för spam... alltså Säger jag förlåt för några gammal bilder.


    Den rumpan är priceless! Finaste någonsin!

    Du gör livet lättare för oss när vi får se den. Tack.
  • Fredde1981

    [quote=80553049][quote-nick]Anonym (Nautygirl) skrev 2020-07-29 19:44:05 följande:[/quote-nick][/quote]

    Postade tidigare men den måste ha försvunnit?

    Du är otroligt lik en tjej jag träffade förr om åren, råkar inte vara så att du kommer från Hagsätra?

  • nénuphar
    Adamax skrev 2020-07-30 06:49:45 följande:

    Godmorgon, nu hittade jag dina inlägg på tråden Irina bilder. Med risk för att upprepa mig från i går. Du har en episk rumpa. Jag väntar med spänning på nästa inlägg


    Jag med. Har aldrig sett krilles rumpa!
  • Anonym (Måndag morgon.......)

    Allt har en baksida....

  • Anonym (30plus)

    Härliga bilder här i tråden, hoppas alla har en fin kväll