• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • NyttNamn

    Du är så himla fin dockan!!


    Pour some sugar on me...
  • pinkdolly

    FjärilVingad73 skrev 2013-07-08 19:33:24 följande:
    Pinkdolly: Du har så fin kropp!

    NyttNamn skrev 2013-07-08 19:35:26 följande:
    Du är så himla fin dockan!!

    Åh, tack tjejer!! {#emotions_dlg.flower} Ni är så fina ni också!! Hjärta
  • pinkdolly
    Andise skrev 2013-07-08 19:18:20 följande:

    Riktigt fin kropp :)

    Tack :)
  • Inchthing
    pinkdolly skrev 2013-07-08 19:12:50 följande:

     


     


     


     


     


    Najs ! 
  • pinkdolly

    Trean3: Älskade vän. Jag är för gammal och har för bra självkänsla för att dina kommentarer ska göra någon skada, så fortsätt du bara. Varsågod!

  • pinkdolly

    PeterKarlsson skrev 2013-07-08 20:52:01 följande:
    Hon är inte het, hon är sexig. Har du problem med det? Att någon har en läcker kropp, utan övervikt, valkar och celluliter. Superfina bröst också.

    Qwerty85 skrev 2013-07-08 20:50:45 följande:

    Hon är grymt het, sen att du saknar verklighetsuppfattning är inte hennes eller någon annans bekymmer...

    straight arrow skrev 2013-07-08 20:47:27 följande:



    Avundsjukan lyser igenom i dina kommentarer. Tror du inte alla förstår det?

    Hjärta
  • studentbruttan29

    Tycker också PinkDolly är finast.

    Solig 

  • pinkdolly
    studentbruttan29 skrev 2013-07-08 21:02:18 följande:
    Tycker också PinkDolly är finast.

    Solig 

    Kyss
  • FjärilVingad73

    Alla tjejer som postar bilder här är kvinnliga! På olika sätt, men definitivt kvinnor! Och fina är de också, smal som rund!

  • FjärilVingad73

    Lek du med dina tuttar så kanske vi slipper dina trista kommentarer här...