Helkroppstråden
Japp kröp ut från ditt hem en dag på fyllan och tyckte det blev en ljusare framtid att se fram emot :)
Jag bor på ett ljust ställe, där solen skiner..
Du måste varit hos någon annan.
Japp kröp ut från ditt hem en dag på fyllan och tyckte det blev en ljusare framtid att se fram emot :)
Haha, underbara bilder! Tror nog du hamnade på min "girlcrush" lista nu (förlåt Mamita o småsugen!)
Ahaaa, dina läppar är som glass. Nej inte blåa kalla och isiga utan dom ser ut att ge en mersmak för att ju mer man rör vid dom ju mer smakar det. Ja här föds tankar om himelska kyssar, heta nätter och svettiga kroppar. Ja just då är glass bra att svalka sig med. Iaf ett som är säkert, nej inga tvivel alls här, nepp inte det minsta, absolut noll ja då i tvivel.. du är enormt vacker, ja förbannat härligt vacker.
Snäll du e som skickar sån fin bild från din semester. Du e me saknad.
Många som kom tillbaka idag
Saknar vissa dock! Var är Pilen och Borka tex? Kom tillbaka hörrni!
Nja alltså jag är dålig på att visa ryggen... det ska va den här då...
Så... Det var länge sedan jag var in här men nu behöver jag lite snabba svar...
Blått eller svart till kvällens bravader?
Synd att igen annan också hoppade på o la ut några bilder! Åååh, älskade Mamita, du är saknad i tråden!
Det är bara att komma hit, har både brie o vin! Tack!
En stor puss till er underbara människor!
Den där munnen skulle man ha sprutat ner.
Även rumpan.
OMG... Kom hit å lägg dig....
Jag försvarar inte någon här, påpeka bara att han kanske inte överhuvudtaget visste om att hon är 17, jag visste inte om det och tycker att man kan framföra det på ett snyggare sätt då! Sen skrev jag faktiskt att hon kanske ska tänka om lite med att posta bilder här?!
Och så kom det gamla beprövade "du är bara avundsjuk"-kortet på bordet. På vad dristar jag mig att fråga? Pip, pip!
Bilder på personer under 18 år klassificeras som barnpornografi (tänk på det ni som har tittat på bilderna). Jag anmälde aktuell TS till FL för ett par veckor sedan men de tog bara bort de grövsta bilderna. Jag antar att det krävs en polisanmälan och eller en anmälan till ECPAT för att Familjeliv ska agera. Kanske borde man informera Aftonbladet och Expressen om att FL sprider barnpornografi trots att de blivit uppmärksammade om problemet?
Aha, så du tror att jag hade önska att det var mig den gode, men ack så anonyme och bildskygge Kaponjär, skulle sikta in sig på. Tja, varför inte, men han brukar föredra kvinnor med bilder i tråden och inte en försynt, blyg lite viol som mig.
Mamita, hur kan du bevisa att det är en bild på en 17 årig tjej. Själv tycker jag att kvinnan på bilden är 21 år gammal, någon annan kan tänka att hon är 15. Förutom det man ser inte ansiktet, det kan vara bild på vem som helst och det är pornografi? Har du inget bättre att göra eller är du bara avundsjuk pga hennes fina kropp?
Lovar att jag inte är minderårig.
Det kanske inte ens var ett försök till att vara rolig utan endast en upplysning för att slippa bli anmäld av vissa element här. Det verkar ju vara väldigt nitiskt just nu i denna tråden.
Handlar helkroppstråden uteslutande om porr och sexuell lockelse?
Porrtråden eller porrbilder borde då vara bättre namn.
Trodde den var helt avsexualiserad jag.