• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Matkvinnan
    straight arrow skrev 2012-12-30 20:40:44 följande:
    Snyggo! Vad föreställer tatueringen jag tycker jag ser på vänster skulderblad?
    Det är personnummer för min farmor, pappa och två bröder :)

    Tack! Hjärta 
  • Anton Chigurh
    LoLs pappa skrev 2012-12-30 23:03:41 följande:
    Anton.
    Hur har det gått med förvärvandet av Haskel's Mansion innan årskiftet.
    Får du med det i detta bokslut?  
    Jag misstänker att den jäveln har emigrerat till Bhutan, har inte sett röken av Herr Haskel sen långt innan Jul....

    Jag tror att den här affären går åt helvete, Pappa, både kalsonger och kåken är bara till att glömma.

    Fan. 
    The dumber people think you are, the more surprised they're going to be when you kill them.
  • Anton Chigurh
    Anonym (Loveheart) skrev 2012-12-30 23:02:59 följande:
    menade ang mina bilder, varför de försvann osv
    Dom bilder av dina som raderats, Love, det var för helvete helt oskyldiga kreationer, jag kan inte för mitt liv begripa varför bilder av den digniteten inte får vara kvar. Det övergår mitt förstånd.  

     
    The dumber people think you are, the more surprised they're going to be when you kill them.
  • LoLs pappa
    Anton Chigurh skrev 2012-12-30 23:16:34 följande:
    Jag misstänker att den jäveln har emigrerat till Bhutan, har inte sett röken av Herr Haskel sen långt innan Jul....

    Jag tror att den här affären går åt helvete, Pappa, både kalsonger och kåken är bara till att glömma.

    Fan. 

    Inga avdrag att vänta där alltså vare sig det gäller kalsonger eller annat
  • Anonym
    Anton Chigurh skrev 2012-12-30 23:20:44 följande:
    Dom bilder av dina som raderats, Love, det var för helvete helt oskyldiga kreationer, jag kan inte för mitt liv begripa varför bilder av den digniteten inte får vara kvar. Det övergår mitt förstånd.  

     
    Herrejävlar, vad du svär alltså
  • alvisen
    Vilda Tiger skrev 2012-12-18 21:54:05 följande:


    ca 70 kg. 164 cm.

    Är ganska nöjd.
    Intressant - du ser ut att vara i samma storlek som mig, men jag är 168cm och väger 52kg?? Snygg iaf! :)
    Let them have their world - we'll create our own.
  • LoLs pappa

    Jag har jvlgt dålogt medhåll i "Fråga om helkroppstråden" tråden !!!!!!!!!!!!!!!

  • Pentra
    Anonym skrev 2012-12-30 23:05:28 följande:
    Hon blev av med sin anonymitet pga bilderna eller någonting (?) och hennes riktiga nick är petsod. Så, typ alla vet vem loveheart är nu

    Var inte det där ganska onödigt, eller?!
  • LoLs pappa
    Pentra skrev 2012-12-30 23:40:45 följande:

    Var inte det där ganska onödigt, eller?!

    Hade missat det.
    JVLGT onödigt!!!!!!!!!!! 
  • Anonym (man 30)

    Anonym (Loveheart) har hursomhelst en väldigt fin kropp...

Svar på tråden Helkroppstråden