• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Speak up
    Dockan 82 skrev 2013-11-08 19:57:28 följande:
    Oooh... Där står du ju fint och bara väntar! DrömmerHjärta
  • Speak up
    Anonym (Ensam..) skrev 2013-11-08 19:56:13 följande:
    Okej PPP... Only for you my love....
    Lyckost!!! Skäms
  • Dockan 82
    Speak up skrev 2013-11-08 19:59:36 följande:
    Oooh... Där står du ju fint och bara väntar! DrömmerHjärta
    Exakt ;)
  • Anonym (Piper's pipe & pipeliner's)
    Anonym (Ensam..) skrev 2013-11-08 19:56:13 följande:
    Okej PPP... Only for you my love....



    Ååååå mitt hjärta det slår, slår hårt för dig min sköna! Du är min gudinnan min hjälte!:X Tack! Gud vilka fina ben du har och magen sen, wow!
  • Anonym (Ensam..)
    Anonym (Piper's pipe & pipeliner's) skrev 2013-11-08 20:01:42 följande:



    Ååååå mitt hjärta det slår, slår hårt för dig min sköna! smile1.gif Du är min gudinnan min hjälte!:X Tack! smile1.gif Gud vilka fina ben du har och magen sen, wow! smile5.gif
    Haha, nu vill jag faktiskt se en bild på dig !
  • Speak up
    Dockan 82 skrev 2013-11-08 20:01:16 följande:
    Exakt ;)
    Mmmh... Jag hoppas verkligen att du får det du väntar på! Flört Man kan ju bara inte motstå dig i den där positionen. 
  • engdahl
    Anonym (Ensam..) skrev 2013-11-08 19:37:19 följande:

    Ensamma läppar en fredagskväll smile5.gifphpnJIxIm30787.jpg


    Så vacker du är...läpparna, halsen, urringningen...mmmmm
  • Anonym (Piper's pipe & pipeliner's)
    Anonym (Ensam..) skrev 2013-11-08 20:03:35 följande:
    Haha, nu vill jag faktiskt se en bild på dig !



    Mäh....jag kan inte ju inte posta anonymt via datorn pga det är något fel med mitt anonyma nick och röja mitt riktiga nick vill jag inte. Hmmmm ska fundera om jag hittar en lösning!:X Antar att du inte törs maila så det tänker jag inte ens fråga!
  • Anonym (Ensam..)
    engdahl skrev 2013-11-08 20:10:56 följande:
    Så vacker du är...läpparna, halsen, urringningen...mmmmm
    Tack ska du ha
  • Anonym (Ensam..)
    Anonym (Piper's pipe & pipeliner's) skrev 2013-11-08 20:11:44 följande:



    Mäh....jag kan inte ju inte posta anonymt via datorn pga det är något fel med mitt anonyma nick och röja mitt riktiga nick vill jag inte. Hmmmm ska fundera om jag hittar en lösning!:X Antar att du inte törs maila så det tänker jag inte ens fråga! smile2.gif
    Hm, då säger

    Vi såhär... Om du inte postar bilder, så gör heller inte jag det... Inga mer

    Ensamma rumpor här

    Inte, ensam går ut i strejk! sug på den du!