• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Mattias39
    GoodMangoo skrev 2013-11-18 21:19:25 följande:

    Haha *asg*........... japp tänk så mkt gött du har missat Skrattande.
    Fy faaan asså....fyyyyy faaan.... SkrikandesFlört
    Men...du är förlåten, om du fortsätter i samma stil?!  Glad
  • Q Silver

    [quote=71714508][quote-nick]GoodMangoo skrev 2013-11-18 20:05:49 följande:[/quote-nick][/quote] Å herrejävlar.... Du är så jäkla attraktiv....!!!

  • Orvarsson
    Anonym (ladesse) skrev 2013-11-18 17:02:11 följande:
    Okeeeeeej, är ni redo för mina avslutande bilder till er? :)
    oij vilken avslutningsfanfar du visar Glad DEJ kommer vi sakna, saknar dej redan :(
  • FjärilVingad73
    jimmy6601 skrev 2013-11-18 21:12:38 följande:


    mitt bidrag för ikvällFlört
    Men åh!!! *gillar*
  • Orvarsson
    GoodMangoo skrev 2013-11-18 20:05:49 följande:

     


    Super sexiga Mango! har mest sett X på dina bilder sista tiden  :(  läste du hade önskningar om en svankbild i profilGlad, jag hade ju en sån önskan också, som du lovade jobba på Flört Nu vill vi ha den Oskyldig
  • swed38gbg
    Anonym (Lurkerfia) skrev 2013-11-18 21:50:11 följande:
    Shit vad sexigt! Porrig kropp...grr Hade gärna fotat ihop ;)
  • engdahl
    Fenina skrev 2013-11-18 20:19:22 följande:


    Ååhhhh, en sån otroligt fin bröstvårta du har. Helt perfekt! Underbart med en sån närbild också. Tack! :)
  • Orvarsson
    Anonym (Lurkerfia) skrev 2013-11-18 19:05:47 följande:
    Lite mer än bara ben
    Gillar skarpt, gärna fler poseer Drömmer