• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Zack
    Anonym (Ensam..) skrev 2013-11-22 21:21:45 följande:
    Det går ganska hett till här på Fredagar! smile5.gif och lördagar... Och söndagar... Månda... Tis.... Äh, hett alla dagar smile5.gif
    Jag kan inte annat än vara enig med dig Ensam. Ett synonym till Ensam är helt enkelt het ;)
  • Anonym (Ensam..)
    Zack skrev 2013-11-22 15:25:10 följande:
    Jag kan inte annat än vara enig med dig Ensam. Ett synonym till Ensam är helt enkelt het ;)
    Där satte du huvudet på spiken snygging vart är din fredagsbild?
  • fialotta85
    MrMagic skrev 2013-11-22 11:23:30 följande:
    Vet vart jag skulle vilja spendera denna fredag!! Drömmer
    Komsi komsi sötnos..
  • Zack
    Anonym (Ensam..) skrev 2013-11-22 21:27:47 följande:
    Där satte du huvudet på spiken snygging smile5.gif vart är din fredagsbild?
    Varsågod. Direkt från stranden.
  • Anonym (Ensam..)
    Zack skrev 2013-11-22 15:49:03 följande:
    Varsågod. Direkt från stranden. phpSdaeUS83455.jpg
    BAra så du vet.. Jag vill ha första tjing på insmörjning
  • Zack
    Anonym (Ensam..) skrev 2013-11-22 21:51:13 följande:
    BAra så du vet.. Jag vill ha första tjing på insmörjning smile5.gif
    Först till kvarn brukar det ju heta, så varsågod...,;)
  • Sugen01
    Anonym (lurkerfia) skrev 2013-11-22 13:17:42 följande:
    Alltså, vad fan... Smisk hit och binda fast dit. Ni gör kaos med denna UG i saknad!!!

    mmm härligt kort. . vilka snygga bröst
  • straight arrow

    Åh trevligt med en liten skymt av ansiktet! Fin du är! [quote=71751984][quote-nick]Anonym (Ensam..) skrev 2013-11-22 16:07:38 följande:[/quote-nick][/quote]


    It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt.