• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • celineswaltz
    straight arrow skrev 2013-11-24 09:18:37 följande:


    Morgondusch...
    Nice...Flört
  • celineswaltz
    jimmy6601 skrev 2013-11-24 11:00:33 följande:
    Glad


    god morgon.duschen avklarad nu blir det kaffe
    Snyggt !... mycket dusch här idag..
  • celineswaltz
    Zack skrev 2013-11-24 08:51:33 följande:
    Det där var en riktig fin bild Celine. Värsta fitnesstjejen. Snyggt!
    Tack... Blir glad på ett särskilt sätt att mina muskler uppskattas Glad
  • straight arrow

    Det har nog alltid varit tydligt att du är mycket vältränad, men det var speciellt roligt att du valde att framhäva musklerna


    celineswaltz skrev 2013-11-24 12:36:00 följande:
    Tack... Blir glad på ett särskilt sätt att mina muskler uppskattas 

    It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt.
  • Eterisk
    Anonym (myran) skrev 2013-11-24 12:41:18 följande:
    Provar igen då...

     


    Du borde ha förvarnat om vad som komma skulle så att alla kunde sätta på sig sina frigolithjälmar. Det gör ont att slå huvudet i golvet när man handlöst trillar av stolen. 
  • jimmy6601
    celineswaltz skrev 2013-11-24 12:37:46 följande:
    lite från sängkammaren....



    du är sjukt snyggKyss
  • Anonym (Piper's pipe & pipeliner's)
    Eterisk skrev 2013-11-24 12:46:57 följande:
    Du borde ha förvarnat om vad som komma skulle så att alla kunde sätta på sig sina frigolithjälmar. Det gör ont att slå huvudet i golvet när man handlöst trillar av stolen. 



    Haha det behövde du! Ska jag blåsa!