• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Anonym
    Blackfeet skrev 2013-01-07 11:41:45 följande:
    Hej på er samtliga i tråden,

    Har smygit in och tittat lite då och då och tänkte att det är dags med ett eget bidrag. Sharing is caring..
    Håll till godo..

     


  • Mattias39
    Anonym skrev 2013-01-04 20:27:09 följande:

     



    Jättesnygg!!! Exakt vad jag vill möta när jag går ut... Flört
  • Mattias39
    Anonym (xx) skrev 2013-01-04 21:55:11 följande:


    För att säga det rakt ut...jävlar så snyggt!!!! :)
  • Putt B
    RedHotDarling skrev 2013-01-06 21:16:16 följande:

     


     


    En lite blyg en då.. hehe


    Wow !
  • Mattias39
    peridoten skrev 2013-01-06 01:21:49 följande:
    Sådär! Försök 25648654 till en bild :)


    Snyggt helkroppsfoto på en fin,snygg tjej!! Vill gärna se fler!!! Glad
  • Putt B
    Alexia skrev 2013-01-06 23:19:04 följande:

     


    Många fina kroppar. här kommer mitt, lite rundare bidrag ;)
    Jättefin !
  • Putt B
    Anonym (Doll) skrev 2013-01-06 23:22:04 följande:

     


    Usch avslöjande... men men. Är 42 år, har fött två barn o får duga som jag är. (kontigt att jag visar mig här efterom jag varit singel sen skilsmässa 1,5 år sedan, o inte visat mig för nästan nån naken sedan dess)
    Tungan ute
  • Putt B
    thessa skrev 2013-01-06 23:39:10 följande:
    kvällens bidrag.. fantasin för nya bilder börjar dock ta slut :P

    men kan ju avslöja (vilket jag inte gjort i tidigare bilder) att jag är 22 och har ett barn på 8 månader..
    inte helt nöjd med hur kroppen blivit efter dess, men det är som det är :)

     


    Tungan ute
  • Putt B
    Anonym (tjockis) skrev 2013-01-07 10:09:45 följande:

    Foten i munnen Är ni redo för en Tjockis på bild (om den ser konstig ut på någons skärm så har jag retuschat bort lite kännetecken på vissa ställen)? Ska se om det går att få in eller om systemet kraschar... :S
    Om familjeliv lägger ner så vet ni vad (vem) det beror på!

    Ha en fin dag  ;)


     


    (Nu skäms jag Rynkar på näsan)


    Tungan ute
  • Mattias39
    Anonym (Loveheart) skrev 2013-01-07 11:15:11 följande:
    Tack gulliga du Kyss. Roligt att höra att du njuter av bra läsning, du har mkt att ta igen här inne Skrattande.

    Jag VET...Det finns så mycket fina människor här inne och jag har så otroligt mycket att ta ikapp! Och jag njuter  varje stund av att läsa ikapp allt!! :) Detta är ferkligen en Feel Good tråd.
    Tyvärr kan man inte kommentera alla fantastiska bilder här inne, men till alla jag inte kommenterar:

    Ni är superfina allihop och jag hoppas att alla, oavsett kroppstyp fortsätter att lägga upp nya fina bilder!! Hittar jag ngn bild kan det kanske komma ngn mer från mig också... Flört
Svar på tråden Helkroppstråden