• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Anonym (lurkerfia)
    straight arrow skrev 2013-11-29 13:04:01 följande:
    Aah vackert med en snygg rumpa i fina underkläder!
    It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt.

    Tack!
    Mulåsnan skrev 2013-11-29 13:15:05 följande:
    Mmmmm. Eftersom den är sällsynt (fin) sparar jag den att ha som bakgrund i mobilen Den ser glad ut, hihi.

    Men så pass? Bakgrundsbild, det var ju trevligt! Tack! Haha, ja min rumpa är nog rätt glad...
  • Anonym (lurkerfia)
    Speak up skrev 2013-11-29 13:31:30 följande:
    Jag blev plötsligt hungrig!  Grrr...

    Fortfarande hungrig?
    Liberatated skrev 2013-11-29 13:32:57 följande:
    Mm snygga trosor

    Tack!
    engdahl skrev 2013-11-29 14:05:08 följande:
    Tack, du har en riktigt fin stjärt. Snygga trosor också! Ha en mysig fredag :)

    Tack! Och tack detsamma!
  • Anton Chigurh
    celineswaltzheartbeat.gif skrev 2013-11-29 10:22:52 följande:

     


    Litet bidrag till tråden...
    HELVETE GummanHjärta...du är bara VACKER, sexig, läcker, så HET...du är mer än en kvinna, du är en drömkvinna , du är så grann att det känns overkligt. Fast i mitt fall....så har drömmen gått i uppfyllelse. 

    Du ÄR den mest underbara kvinna som gud har skapat, Celine.Hjärta  No doubt at all.....och du har gjort mig till den lyckligaste mannen på detta klotet.

    Puss Kyss
    Most people are only alive because it is illegal to shoot them.
  • Anonym (lurkerfia)

    PPP, omöjlig att citera, men underbar med orden!

  • Ermenegildo
    Anton Chigurh skrev 2013-11-29 16:27:00 följande:
    HELVETE GummanHjärta...du är bara så VACKER, så sexig, så läcker, så HET...du är mer än en kvinna, du är en drömkvinna , du är så grann att det känns overkligt. Fast i mitt fall....så har drömmen gått i uppfyllelse. 

    Du ÄR den mest underbara kvinna som gud har skapat, Celine.Hjärta  No doubt at all.....och du har gjort mig till den lyckligaste mannen på detta klotet.

    Puss Kyss
    Vad menar du, ligger ni med varandra? Eller är du den lyckligaste mannen på jorden av att kolla in bilder av någon du inte känner på nätet?
    Förr visste jag inte hur jag skulle avsluta mina inlägg men nu
  • Anton Chigurh
    Ermenegildo skrev 2013-11-29 16:30:34 följande:
    Vad menar du, ligger ni med varandra? Eller är du den lyckligaste mannen på jorden av att kolla in bilder av någon du inte känner på nätet?
    Vad tror du ??? 
    Most people are only alive because it is illegal to shoot them.
  • Ermenegildo
    Anton Chigurh skrev 2013-11-29 16:32:31 följande:
    Vad tror du ??? 
    Ja, jag inser att tanken är lika otrolig och överraskande som att det skulle finnas liv på mars men ja, det låter ju onekligen som om du insinuerar att den där kvinnan har sex med dig.
    Förr visste jag inte hur jag skulle avsluta mina inlägg men nu
  • Mulen


    Trevlig fredag damer. Fan va fina ni är! Allihop.