• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Speak up
    NyttNamn skrev 2013-12-02 14:37:44 följande:
    Kändes lite "rumsrenare" med trosor på... Drömmer

    Kräver inte en "frisyr" att man har hår? Tungan ute
    Äsch då! I skriftlig form kan det göra detsamma tycker jag. Flört I det här fallet fördrar jag klarspråk!

    *Ähum*... Jo, förvisso. Skäms Ska jag dra min egen slutsats utifrån det?
  • NyttNamn
    Speak up skrev 2013-12-02 14:41:58 följande:
    Äsch då! I skriftlig form kan det göra detsamma tycker jag. Flört I det här fallet fördrar jag klarspråk!

    *Ähum*... Jo, förvisso. Skäms Ska jag dra min egen slutsats utifrån det?
    Jag tror nog du har slutsatsen klar för dig... Flört

    Men... 
    Kan förtydliga om du absolut vill... 
    Frisyren... Kojak är min förebild... Hahahah Drömmer
    Pour some sugar on me...
  • Matildet
    LostInTranslation skrev 2013-12-02 14:37:27 följande:
    Du kanske kan inspireras lite av hennes stil Matildet ?? Jag kan försöka hjälpa dig med stylingen... Ligger en one-piece butik i närheten här...
    Haha jag hatar faktiskt one-piece kläder. Skulle aldrig bära det. Flört
    Abso-fucking-lutely.
  • GoodMangoo
    Anonym (BU) skrev 2013-12-02 14:45:41 följande:

     



    Farväl med er......... vi ses aldrig mer Gråter Flört!!
  • Anonym (BU)
    GoodMangoo skrev 2013-12-02 14:46:51 följande:

    Farväl med er......... vi ses aldrig mer Gråter Flört!!
    o det gör ingenting.... jag ska dras med dom nån vecka till dock
  • Matildet
    Anton Chigurh skrev 2013-12-02 14:36:06 följande:
    Vacker, mycket utstrålning, även om det inte är du på bilden.

    Jag hinner för i HELFVETE inte kommentera alla nu, men Lonely, Matilde, Sd ( aaah ) m fl....ni är gudomliga, det är inte Damen på bilden ovan, men hon är vacker. På sitt sätt, och jag lovar, det finn någon för alla.

    Ha en FÖR JÄVLA SKÖN fortsättning på dagen. Allihop

    Tjohej.

    //Anton shiny.gif
    Men ååhh, jag får tacka igen, käre Anton!! {#emotions_dlg.flower}
    Abso-fucking-lutely.
  • GoodMangoo
    Anonym (BU) skrev 2013-12-02 14:47:39 följande:
    o det gör ingenting.... jag ska dras med dom nån vecka till dock

    ........ och jag har ju aldrig träffat dom och vet att du inte kommer sakna dom heller så..... good for u Skål!!
  • Meddelande borttaget
  • straight arrow

    Öh, Anton, Lysraketen postar fejkbilder här. Vänligen ignorera trollet.


    Anton Chigurh skrev 2013-12-02 14:36:06 följande:
    Vacker, mycket utstrålning, även om det inte är du på bilden. Jag hinner för i HELFVETE inte kommentera alla nu, men Lonely, Matilde, Sd ( aaah ) m fl....ni är gudomliga, det är inte Damen på bilden ovan, men hon är vacker. På sitt sätt, och jag lovar, det finn någon för alla. Ha en FÖR JÄVLA SKÖN fortsättning på dagen. Allihop Tjohej. //Anton 
    Most people are only alive because it is illegal to shoot them.

    It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt.