• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Anonym (Kvinna 2)

    Hahahaha, var det så enkelt NEJ, jag ger upp, helt omöjligt att inboxa en anonym... ..


    Anonym (Piper's pipe & pipeliner's) skrev 2013-12-09 23:45:23 följande:
    Haha...stackare! Undergiven...med tanke på ditt förra svar! Har du lärt dig inboxa nu då? Har ju väntat hela kvällen på dig....haha!

  • Sugen01
    Aupendi skrev 2013-12-09 23:56:07 följande:

    Oerhört vackra ögon Aupendi!!
    Tack! [/quote] Vaken än
  • Sugen01

    Hejsan! Ingen tjej. Som vill hålla mig sällskap,kan inte sova

  • Anonym (Piper's pipe & pipeliner's)
    Anonym (Kvinna 2) skrev 2013-12-09 23:56:45 följande:
    Hahahaha, var det så enkelt NEJ, jag ger upp, helt omöjligt att inboxa en anonym... ..



    Synd att du ger upp då...men som sagt...du hade bara blivit besviken! Hjärtskärande att göra en så vacker tjej bedrövad...är nog bäst i slutändan att du inte hittar till min inbox!
  • Anonym (Kvinna 2)
    Anonym (Piper's pipe & pipeliner's) skrev 2013-12-10 00:09:45 följande:
    Synd att du ger upp då...men som sagt...du hade bara blivit besviken! Hjärtskärande att göra en så vacker tjej bedrövad...är nog bäst i slutändan att du inte hittar till min inbox!



    Besviken? Varför tror du det? du blir nog lika besviken på mig så fram med icke anonyma du haha
  • vonKatt
    Anonym (Kvinna 2) skrev 2013-12-10 00:17:32 följande:



    Besviken? Varför tror du det? du blir nog lika besviken på mig smile5.gif så fram med icke anonyma du smile2.gif haha
    Han syns här ibland. Just sayin!
  • Anonym (Kvinna 2)

    Hahaha, jag vet...men har inte lyckats få ihop det får helt enkelt sitta en hel dag här och försöka luska ut det


    vonKatt skrev 2013-12-10 00:20:31 följande:
    Han syns här ibland. Just sayin!

  • vonKatt
    Anonym (Kvinna 2) skrev 2013-12-10 00:25:20 följande:

    Hahaha, jag vet...men har inte lyckats få ihop det smile5.gif får helt enkelt sitta en hel dag här och försöka luska ut det smile2.gif



    Lycka till!

    Fnissar gott åt er och er jakt ibland

    Och här sitter katten på svaret!
  • Anonym (Kvinna 2)
    vonKatt skrev 2013-12-10 00:27:38 följande:
    Lycka till!

    Fnissar gott åt er och er jakt ibland

    Och här sitter katten på svaret!



    Hahaha, tack du det lycka till kan behövas