• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Anonym (Piper's pipe & pipeliner's)
    GoodMangoo skrev 2013-12-22 10:36:20 följande:
    Tantigt ??



    Powwwwff.....kexet är inte tantig...var inte det med dom grå heller...är inte kläderna som gör kärringen utan humöret! Lika vacker...lika ung...lika påklädd!
  • Anonym (Piper's pipe & pipeliner's)

    Hej fröken Ensam...får jag limma lite på andra idag då? Du vet väl att jag älskar dig ändå!:-X

  • Anonym (Mulen)
    GoodMangoo skrev 2013-12-22 10:36:20 följande:
    Tantigt ??



    Ja. Skärp dej

    Men å andra sidan, du tant, jag gubbe...
  • Anonym (Ensam..)
    Anonym (Piper's pipe & pipeliner's) skrev 2013-12-22 10:57:56 följande:

    Hej fröken Ensam...får jag limma lite på andra idag då? smile5.gif Du vet väl att jag älskar dig ändå!:-X


    Hm

    Okej då, jag limmade lite granna igår, så antar att det är din tur idag
  • Anonym (Piper's pipe & pipeliner's)
    Anonym (Ensam..) skrev 2013-12-22 11:10:40 följande:
    Hm

    Okej då, jag limmade lite granna igår, så antar att det är din tur idag



    Åååå...snäll du är och förstående till mina behov! Lovar att spara en stor skvätt lim till dig med om du postar något...har rätt stor tub som tur är...så var inte orolig!
  • Anonym (Pöket)
    Anonym (Ensam..) skrev 2013-12-22 10:50:17 följande:
    Haha, lite roligt är det att trådmedlemmarna tror att vi känner varandra. Kanske är meningen att vi ska?
    Ja, satt och tänkte på det jag med. Det finns nån till alla, säger dom ju och av bilderna att döma, så är du my dreamgirl
  • Liberatated
    GoodMangoo skrev 2013-12-22 10:36:20 följande:


    Tantigt Drömmer??
    Inte tantigt, men hot
  • Anton Chigurh
    GoodMangoo skrev 2013-12-22 10:36:20 följande:


    Tantigt Drömmer??
    Finns det verkligen nåt tantigt idag !!!

    Är stämningen den rätte, kvinnan den rätte, så blir allt i klädväg sexigt som helvete. Tom en ICA kasse som hålls uppe med lite rekorderlig silvertejp, även känd som gaffatejp ( iaf i hemlandet !!! ) skulle se  sexigt ut. På rätt kvinna. Vid rätt tillfälle.

    Du, Krokus, är en riktigt het tant i alla fall. Det är ett som är säkert.Kyss

    4:e advent. Jag kanske skulle posta en tomtebild. Som omväxling !!!
    Most people are only alive because it is illegal to shoot them.
  • Meddelande borttaget