• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Speak up
    man6688 skrev 2013-12-30 20:57:10 följande:

    Du har ett fint ansikte med, du är väldigt söt.
    Skål Skål för det!
  • Matildet
    man6688 skrev 2013-12-30 20:57:10 följande:

    Du har ett fint ansikte med, du är väldigt söt.
    Ååhh, tackSolig
    Abso-fucking-lutely.
  • Matildet

    Avslutar med en repris..



    Abso-fucking-lutely.
  • man6688
    Matildet skrev 2013-12-30 21:10:11 följande:
    Avslutar med en repris..


    Repriser av det där slaget är bra... fortsätt gärna.
  • TjabooPeople
    Matildet skrev 2013-12-30 21:10:11 följande:
    Avslutar med en repris..

     


    Dina bröst är helt fantastiska. Önskar man kunde kela med dem.
  • Speak up
    Matildet skrev 2013-12-30 21:10:11 följande:
    Avslutar med en repris..

     


    Mmmh... Än är inte julen slut! FlörtHjärta Underbart glödande röd BH på ett par helt undersköna bröst.
    Tack för den reprisen, sötnosen! {#emotions_dlg.flower}
  • mrme
    Matildet skrev 2013-12-30 20:58:48 följande:
    Tack godingGlad{#emotions_dlg.flower}
    Hehe...skaffar en ny mobil i januari, så det lär vara lättfixatFlört

    Väntar o tåligt :)  
  • Anonym (Piper's pipe & pipeliner's)
    Anonym (Ensam..) skrev 2013-12-30 19:56:52 följande:
    Neeej! Säg!



    --. --- .-. --. . --- ..- ... / -- .. ... ... / .-.. --- -. . .-.. -.-- .-.-.- / ... --- / -... . .- ..- - .. ..-. ..- .-.. / -... ..- - / ... --- / -. .- .. ...- . .-.-.- / -.-- --- ..- / -- .- -.-- / -. --- - / .- .-.. .-- .- -.-- ... / --. . - / .-- .... .- - / -.-- --- ..- / .-- .- -. - ?
  • Pentra


    Känner att jag inte längre kan med att smygflukta i denna underbara tråd. Så, med denna bild så önskar jag er alla härliga människor här en riktigt God Fortsättning på Julen.

    /Pentra

  • man6688
    Pentra skrev 2013-12-30 21:19:32 följande:


    Känner att jag inte längre kan med att smygflukta i denna underbara tråd. Så, med denna bild så önskar jag er alla härliga människor här en riktigt God Fortsättning på Julen.

    /Pentra


    ojoj... den där bilden var fin...är fin menar jag.
    Nu rusar blodet i samma takt som fantasin .-)


    Detsamma till dig, gott nytt..