• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • pillan3
    Anonym (Piper's pipe & pipeliner's) skrev 2014-01-10 22:43:02 följande:
    [quote=72198787][quote-nick]pillan3 skrev 2014-01-10 22:16:37 följande:[/quote-nick]



    Det här är galenskap på hög nivå...här är jag och där är du...vacker...bländande vacker...obeskrivligt sexig och kåtslags frambringande härlig! Jag vill ha dig nu...precis nu och inte senare!:-P[/quote]

    Blir det bångstyrigt nu? Vart är du dååå? Precis nu, var för en stund sen...
  • NyttNamn
    Anonym (semi-kåt) skrev 2014-01-10 22:44:06 följande:
    Hahahaha, vad skön du é !!

    Pour some sugar on me...
  • La Chica
    Anonym (semi-kåt) skrev 2014-01-10 22:12:09 följande:
    Vicken pussmun:))

    Tjusigt, tjejen!


    Tack{#emotions_dlg.flower}
  • Anonym (semi-kåt)
    NyttNamn skrev 2014-01-10 23:32:00 följande:

    Sidan stod bara o tuggade i ca 20 min......

    Men nu funkar det bra igen:))

    (skumt att ni andra har kunnat skriva,
    för andra sidor har fungerat hur bra som helst
    så jag trodde att FL hade stora problem, men men...)

    Tuggar på borsten o njuter av era oskyldiga kroppar.....;)


  • La Chica
    Anonym (Blondie) skrev 2014-01-10 22:35:32 följande:
    Men du är ju bara för söt {#emotions_dlg.flower}
    Kyss
  • Anonym (semi-kåt)
    La Chica skrev 2014-01-10 23:34:54 följande:
    Tack{#emotions_dlg.flower}
    You´r sooo welcome:))


  • Gastkramaren
    NyttNamn skrev 2014-01-10 23:30:41 följande:


    Vad Blondie skrev... /Snusktant no 2
    Tack! Hehe, men snusktanter är jag inte speciellt rädd för. Skrattande
  • NyttNamn
    Gastkramaren skrev 2014-01-10 23:38:36 följande:
    Tack! Hehe, men snusktanter är jag inte speciellt rädd för. 

    Det borde du vara... Ha ha ha
    Pour some sugar on me...
  • NyttNamn
    Anonym (semi-kåt) skrev 2014-01-10 23:36:03 följande:
    Sidan stod bara o tuggade i ca 20 min...... Men nu funkar det bra igen:)) (skumt att ni andra har kunnat skriva, för andra sidor har fungerat hur bra som helst så jag trodde att FL hade stora problem, men men...) Tuggar på borsten o njuter av era oskyldiga kroppar.....;)

    Funkade inte här heller :-P Blev less, snart slut ström i mobilen och helt slut ork i mig.. Så nu blev det läggdags.. :-S Natti!!
    Pour some sugar on me...
  • Anonym (semi-kåt)
    NyttNamn skrev 2014-01-10 23:46:39 följande:

    Funkade inte här heller :-P Blev less, snart slut ström i mobilen och helt slut ork i mig.. Så nu blev det läggdags.. :-S Natti!!
    Oki, snusa sött kämpen:))

    cu2morrow din läckerbit;)