• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • fialotta85
    Dress skrev 2014-02-22 23:23:25 följande:
    Välkommen tillbaka läckra Fian! Bra att de släppt in dig igen Solig
    Det var tuffa timmar!!
  • Anonym (vågar ja)
    Anonym (vågar ja) skrev 2014-02-21 23:41:08 följande:
    Första bilden någonsin



    Tack vi får se om ja vågar fler.
  • Anonym (smiley)
    Hannibal skrev 2014-02-22 17:40:41 följande:

     


    ojojoj....Skrattande ögongodis!
  • straight arrow

    Snyggingar, både Dress och mepetite!


    Dress skrev 2014-02-23 10:14:26 följande:
    Vaknar lite långsamt idag. Önskar er alla en skön slappsöndag!

    Anonym (mepetite) skrev 2014-02-23 10:38:29 följande:
    god morgon!

    It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt.
  • Job79
    Anonym (Ensam..) skrev 2014-02-22 17:08:18 följande:
    Ikväll är det partaj
    Har du färgat håret?
    Underbart snygg som alltid!
  • Anonym (A 4)

    [quote=72585271][quote-nick]Hannibal skrev 2014-02-22 17:40:41 följande:[/quote-nick][/quote] Känns som man sett det kroppen förut.... Väldigt sexig kropp , puss

  • straight arrow


    Skön söndag på er!
    It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt.
  • Dress
    straight arrow skrev 2014-02-23 10:40:21 följande:
    Snyggingar, både Dress och mepetite!
    Right back at ya' Flört