• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • A82

    Ja, huden är lite slapp på sina ställen men det ärl

  • Vandelfri
    Anton Chigurh skrev 2013-01-16 23:47:59 följande:
    Det där var onödigt, Vandel, 82:an har då fan inget gäddhäng, och även om hon skulle haft det, vilket hon inte har, så vore det fan så taskigt att vräka ur sig något sånt som du gjorde här. 

    En ursäkt till 82:an vore på sin plats här.  
    hon kan uttrycka sina antipatier mot mig via den här länken  www.familjeliv.se/Forum-27-420/m68403188.html
  • A82

    Ja, huden är slapp på sina ställen men det är bara ett mindre produktionsfel som är lösbart :)

  • A82

    Aldrig!!!
    Du vill bara ha de för att kunna rankas högre bland de elaka på FL och jag är inte så snäll jag heller ;)

  • Anton Chigurh
    A82 skrev 2013-01-16 23:50:35 följande:
    Ja, huden är slapp på sina ställen men det är bara ett mindre produktionsfel som är lösbart :)
    Du har då fan inget som behöver åtgärdas någonstans, 82:an, det är ett som är säkert....
    The dumber people think you are, the more surprised they're going to be when you kill them.
  • A82

    Tack Anton. Tur jag inte en person som tar åt mej. :)

  • Vandelfri

    jag skrev ju faktist också att hon var söt och attraktiv men allt handlar visst om gäddhänget *suck*

  • A82

    Ok. Tackar för det positiva du skrev. De var snällt och ev att jag inte är riktigt lika slapp som din mamma i huden. Hur nu hon ser ut?!!

Svar på tråden Helkroppstråden