• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Dress
    Q Silver skrev 2014-03-10 11:05:31 följande:
    Alltså jag är jäkligt svag för wet t-shirt tema...
    Vad bra hör du. Då kanske vi får se en av dig oxå?! ;)
  • Anonym (K2 2)
    swed38 skrev 2014-03-10 11:07:11 följande:
    Mmmm..bästa stjärten..tight jeansrumpa...sexigt! Får man se vad du har under? =) Solig
    Det som finns under har visats många ggr Tungan ute
    Nymulen skrev 2014-03-10 11:11:11 följande:


    Väl inslaget godis. Det är nog lite lyxigt gottis där inne.
    Lyxigt är det... fem stjärnigt FlörtTungan ute

  • swed38
    MikNis skrev 2014-03-10 11:39:18 följande:
    Ja nu vet kvinnorna varför vetelängden smakade av säd...  
    Haha..fyndigt!
  • LostInTranslation
    Anonym (K2 2) skrev 2014-03-10 11:22:54 följande:
    Du stod ju så fint med remmen (?) Fegis är jag Cool men beror helt och hållet på vilka sammanhang det gäller Drömmer
    Jaa och du vände lydigt upp rumpan direkt. Verkar som att det räckte med blotta åsynen av remmen för att du skulle lämna olydigheten bakom dig.... Tungan ute
  • Borkason
    Anonym (K2 2) skrev 2014-03-10 11:37:45 följande:

     



    Mmm mums så fina :) Tack!
  • Nymulen
    Dress skrev 2014-03-10 11:38:34 följande:
    Blir nog ännu bättre i Florida. Säga vad man vill om min dusch men någon solskensstat är den inte ;)



    Beror på om du är i den eller ej. Ser ångande hett ut tycker jag.
  • Anonym (K2 2)
    LostInTranslation skrev 2014-03-10 11:43:55 följande:
    Jaa och du vände lydigt upp rumpan direkt. Verkar som att det räckte med blotta åsynen av remmen för att du skulle lämna olydigheten bakom dig.... Tungan ute
    Ja...så lätt är det! bara man kommer ihåg min olydighet {#emotions_dlg.djavulsk}
  • fialotta85
    Borkason skrev 2014-03-10 11:15:13 följande:

    Ingen tjej som har ett par vår-glada fötter att visa upp???????????


    Inte så vårglad kanske, men en fossing iaf
  • Dress
    LostInTranslation skrev 2014-03-10 10:41:30 följande:
    Ja men titta!! Det var ju det jag sa att du skulle passa alldeles utmärkt in i ett springbreakfirande.... Det där hade slutat riktigt dirty kan jag se lång väg....Ju våtare du blir desto mer dirty,är det inte kostigt...
    Jo, det är riktigt riktigt konstigt du FlörtSolig
  • Anonym (K2 2)
    Borkason skrev 2014-03-10 11:48:38 följande:
    Mmm mums så fina :) Tack!


    Hahah...Varsågod Skrattande