• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • stief84

    [quote=72775266][quote-nick]Anonym (mepetite) skrev 2014-03-16 18:45:00 följande:[/quote-nick][/quote]

    Gör vadsomhelst för den ocensurerade versionen i inbox.

    Damn

  • Tom Araya
    Dress skrev 2014-03-14 18:10:20 följande:
    En fredagsfråga: Kan bekväma trosor vara sexiga?
    Nä, men en sexig tjej kan vara sexig även i bekväma trosor.....annars är det snabbt löst...Drömmer Obestämd
  • carlf
    Anonym (K2 2) skrev 2014-03-16 19:00:35 följande:
    Reprisar ikväll

     


    kanske en med trosan lite längre ner???;)
  • NyttNamn
    straight arrow skrev 2014-03-16 17:08:53 följande:
    Och snygga naglar också!
    Tack snygging Kyss
    Pour some sugar on me...
  • Dress
    Tom Araya skrev 2014-03-16 19:05:27 följande:
    Nä, men en sexig tjej kan vara sexig även i bekväma trosor.....annars är det snabbt löst...Drömmer Obestämd
    Ha ha! Skrattande *skrattar högt här!* Du är för härlig...
  • Dress
    SAD skrev 2014-03-16 19:08:32 följande:
    En sista för idag
    *nynnar I like big butts*
    Men snälla vännen! Då har du aldrig sett en stor rumpa... Din är ju perfekt! Skål
  • straight arrow

    Sexigt! [quote=72775266][quote-nick]Anonym (mepetite) skrev 2014-03-16 18:45:00 följande:[/quote-nick][/quote]


    It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt.
  • Anonym (Kaponjär)
    Anonym (mepetite) skrev 2014-03-16 18:45:00 följande:

     


    Jahapp idag då var det annat tema!
    Prinsessan på ärten med släng av lite rödluvan kanske?Solig

    Väldigt vacker, riktiga ballonger!Flört