• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • shivas
    Bored skrev 2014-04-01 15:25:24 följande:
    Åh förlåt. Det är så många av damerna som hejjat på och velat ha mer smisk i tråden så jag kanske tog i lite för mycket?! Flört
    Menade mest att du nog skulle få ta i för kung och fosterland om du ska ha ut någon mjölk ur dom men go for it vetja. Tungan ute
  • Bored
    Chiquita89 skrev 2014-04-01 15:29:30 följande:

    Nu vet jag att jag borde köpa ett duschdraperi med delfiner på Fast det var iofs inte det enda snygga med bilden... Snygg rump, kropp och bränna, Bored!
    Tack snygging! Skäms
  • Bored
    shivas skrev 2014-04-01 15:35:53 följande:
    Menade mest att du nog skulle få ta i för kung och fosterland om du ska ha ut någon mjölk ur dom men go for it vetja. Tungan ute
    Se där! Ok, släpper väl på lite då! Skrattande
    Och skulle du råka laktera så är det lugnt... Skäms
  • Lickiluu
    Bored skrev 2014-04-01 14:38:30 följande:

    Kör en repris, men en rumpa är det med! Glad



    Wohoo äntligen vågar sig en manlig rumpa sig fram! Najs!
  • Lickiluu
    shivas skrev 2014-04-01 10:41:24 följande:


    Förmiddagstuttar. Kaffe
    Yummi! Va bjuds till eftermiddagen?
  • Bored
    Lickiluu skrev 2014-04-01 16:01:55 följande:
    Wohoo äntligen vågar sig en manlig rumpa sig fram! Najs!
    Tack tack. Var först på väg att lägga ut en bild på bara rumpan men shit vad hårig den är på nära håll! Tungan ute 
    Lickiluu skrev 2014-04-01 16:02:52 följande:
    Yummi! Va bjuds till eftermiddagen?
    Inte mjölk iaf... Flört
    Anonym (smiley) skrev 2014-04-01 16:07:52 följande:
    Liten men naggande god! Mer sol, bad och nakna kroppar åt folket! Solig
  • shivas
    Lickiluu skrev 2014-04-01 16:02:52 följande:
    Yummi! Va bjuds till eftermiddagen?
    Det får inte visas här.
  • Lickiluu
    shivas skrev 2014-04-01 16:11:46 följande:
    Det får inte visas här. smile5.gif
    :) gillar hur du tänker

    De går alltid att inboxa ;P