• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Lickiluu
    Odens skrev 2014-04-02 19:48:44 följande:

     


     



    35 år gammal. Ledsen för de fula mysbyxorna jag har på mig.


    Yummi yum yum!
  • Anonym (K2 2)
    Odens skrev 2014-04-02 19:48:44 följande:
        35 år gammal. Ledsen för de fula mysbyxorna jag har på mig.



    Oj! Drömmer
    För det första vill jag säga; Välkommen och för det andra vill jag säga; hjärtligt välkommen och för det tredje vill jag säga; SNYGG kropp!!!!! 
  • Odens
    Anonym (K2 2) skrev 2014-04-02 20:13:38 följande:



    Oj! Drömmer
    För det första vill jag säga; Välkommen och för det andra vill jag säga; hjärtligt välkommen och för det tredje vill jag säga; SNYGG kropp!!!!! 
    Tack för den fina kritiken.
  • Dress
    Wally skrev 2014-04-02 19:17:44 följande:
    Kan bidra till läpp-onsdag.
    Läppar, check! Skäggstubb, check! Myyys!!! Flört
  • Dress
    SAD skrev 2014-04-02 19:16:20 följande:
    Repris
    Fin repris gumman! Och finfina trosor! {#emotions_dlg.flower}
  • Dress
    Bored skrev 2014-04-02 19:37:16 följande:
    Jisses vad du är tidigt uppe, men av den sexiga bilden ser det ut som att du kanske stannade isärgående en stund du med?!
    Ha ha! Ja, jag älskar att skrota omkring i morgonrocken till långt inpå förmiddagen Solig
  • Dress
    NyttNamn skrev 2014-04-02 19:37:30 följande:
    Go kväll! 
    Godkväll heting! Cool
  • Lickiluu
    NyttNamn skrev 2014-04-02 19:37:30 följande:


    Go kväll! 
    Pour some sugar on me...
    God kväll på dig! Najs!
  • Dress
    Zack skrev 2014-04-02 19:43:45 följande:
    Höll på att missa denna fina bild Dress. Du har hört det förr, och efterhand riktigt många gånger, men du har en väldigt snygg och attraktiv kropp. Kan jag vila blickarna på länge :)
    Tack så Hjärta-ligt supersnygga Zack! Härligt att höra Solig
  • Dress
    Odens skrev 2014-04-02 19:48:44 följande:

    35 år gammal. Ledsen för de fula mysbyxorna jag har på mig.


    Med den läckra överkroppen behöver du inte vara orolig för att någon ska titta på dina mysbyxor FlörtTungan ute
    Välkommen! Solig